Lietuviškas polistireninis putplastis
Užklausimo forma nuo

Kontaktai

Gargždai / Klaipėda

Statybininkų g. 3G, LT-96155 Gargždai
Tel. +370 (46) 47 33 46, el.paštas info@kecas.lt

Pardavimų skyrius
GSM +370 (620) 87 993 Laimonas
El. paštas laimonas@kecas.lt


GSM +370 (655) 00 813 Sandra
El. paštas klaipeda@kecas.lt

Pardavimų vadovė Jurgita
GSM +370 (618) 82 632
El. paštas jurgita@kecas.lt

Buhalterija
GSM +370 (620) 56 558 Rasa
El. paštas buhalterija@kecas.lt

Direktorius Vaidas Mitkevičius
El. paštas vaidas@kecas.lt

Mes dirbame 08:00 — 17:00
Pietaujame 12:00 — 13:00

Vilnius

Ateities g. 15, LT-08303 Vilnius
Šoninis įėjimas, 2a.


GSM +370 (620) 73 286 Sandra
El. paštas vilnius@kecas.lt


GSM +370 (615) 31 189 Kęstas
El. paštas kestas@kecas.lt



Mes dirbame 08:00 — 17:00
Pietaujame 12:00 — 13:00

Kaunas

Raudondvario pl. 93, 307 k. LT-47184, Kaunas


GSM +370 (640) 19 611
El. paštas kaunas@kecas.lt


Mes dirbame 08:00 — 17:00

Pietaujame 12:00 — 13:00

Šiauliai / Panevėžys

Felikso Vaitkaus g. 4, LT-77104 Šiauliai
(buvęs adresas V. Čkalovo g. 20b, Šiauliai)


GSM +370 (657) 09 060 Sigitas
El. paštas siauliai@kecas.lt


Mes dirbame 08:00 — 17:00
Pietaujame 12:00 — 13:00