Plieninės Borga stogo dangos

Borga plieninės stogo dangos – ekonomiškas ir optimalus sprendimas Jūsų stogui.  Šios dangos greitai ir paprastai montuojamos, tačiau tarnaują ilgą laiką. Borga profiliuotiems plieno lakštams garantuoja padengimo spalvos ilgaamžiškumą ir suteikia 10 metų garantiją.  Borga siūlo aukštos kokybės plienines stogo dangas šlaitiniams stogams. Šios stogo dangos nereikalauja kruopščios kasdieninės priežiūros ir ilgai išlaiko estetinę išvaizdą, eksploatacines savybes.

Borga Elegant

Tai – ilgaamžė plieninė stogo danga. Dangos lapų svoris ypač mažas, tad sumontuosite greitai, be to galima naudoti lengvesnes stogo konstrukcijas. Lapai tiksliai priglunda vienas prie kito, kas lemia stogo sandarumą ir patrauklumą. Plieninė stogo danga gali būti naudojama ir naujai statomų, ir restauruojamų pastatų stogų dengimui.

Kodėl verta rinktis Borga Elegant? Lakšto persidengimo kraštas gaminamas taip, kad montuojant lapas neprarastų nustatyto kampo karnizo skardai. O persidengimo sprendimas leidžia patikimai sujungti lakštus, kad montavimas būtų dar paprastesnis.

Stogo dangos lapai gaminami iš šalto valcavimo plieninių S 220 GD (pagal standartą EN 10147) lakštų, galvanizuotų karštu būdu 275 g/m2 cinko arba 150 g/m2 alucinko sluoksniu, t.y. apie 25 m iš kiekvienos pusės.

 • Išorinis lakštų paviršius padengtas 30 µm poliesterio, 30 µm matinio poliesterio arba 50 µm poliesterio sluoksniu.
 • Apatinis paviršius padengtas 10 µm apsauginės dervos sluoksniu.
 • Plieno šerdies storis – 0,45mm arba 0,5mm.
 • Bendras dangos svoris apie 5 kg/m.

Borga Elegant tiekiami tik su ilgaamžiais įvairaus storio, bei blizgumo organiniais padengimais.

Borga Classic

Ši danga puikiai tinka stogams su mažu nuolydžiu. Dėl savo formos paprastumo ir klasikinės išvaizdos, Classic stogo danga tinka įvairios architektūros namams. Įprastai naudojama senamiesčiuose ar kituose objektuose, kuriuose siekiama išlaikyti autentišką stilistiką. Borga Classic gali būti tiekiama su click sistema, kurios dengiamas plotis yra 510 mm., arba valcuojama, su dvigubo užrakto sistema, kurios dengiamas plotis yra 540 mm.. Classic profilis gali būti tiekiamas su standumo briaunomis arba be jų.

Kodėl verta rinktis Borga Classic? Tai – stilinga, greitai bei paprastai montuojama, nebrangi ir ilgaamžė stogo danga. Ji gaminama iš šaltai valcuojamo, ypač kokybiško plieno. Abu šonai padengti 275 g/m2 cinko arba 150 g/m2 alucinko sluoksniu, pagal standartą EN 10147, EN 10143.

 • Stilinga.
 • Ekonomiška.
 • Platus spalvų pasirinkimas.
 • Lakštų pasirinkimas: su arba be standumo briaunų.
 • Lakštai gali būti su apsaugine plėvele

Borga Classic – ilgametis stilius ir kokybė.

Borga Luxuria

Luxuria lakštai pagaminti iš plieno bei padengti aukštos kokybės, aplinkos poveikiui atspariais dažais. Tai – ekonomiškas, tačiau užtikrintas sprendimas renkantis stogo dangą. Luxuria yra patvari ir turi estetinę išvaizdą. Šie čerpinio profilio lakštai daug standesni, labiau atsparūs šalčiui bei nepraleidžia vandens. Jie taip pat daug lengvesni nei standartinės molinės čerpės. Dėl savo lengvumo Luxuria padeda sutaupyti bendrąsias išlaidas pastato statyboms – klojami pamatai gali būti paprastesni.

Luxuria dizainas išskirtinis tuo, kad šiais lakštais dengtas stogas atrodys lyg būtų panaudotos klasikinės molio čerpės. Lakštai yra gruntuoti ir dengti apsauginiu P30, P50 ar MAT sluoksniu.

Kodėl verta rinktis Luxuria?

 • Plati spalvų paletė
 • Ilgis yra pritaikomas
 • Unikali išvaizda
 • Paprasta įrengti
 • Garantija siekia net  50 metų!