Categories
Bituminės čerpės

Bituminės čerpės Icopal

icopal bituminės čerpės kaina nuolydis ar verta

Kas yra bituminės čerpės Icopal?

„Icopal Plano” aukštos kokybės medžiagos ir konstrukcija užtikrina puikų patvarumą ir apsaugą nuo atšiaurių oro sąlygų, pavyzdžiui, smarkaus lietaus, krušos ir stipraus vėjo. Elastinga daugiasluoksnė čerpių struktūra užtikrina, kad jos atlaikys ekstremalias oro sąlygas ir nebus pažeistos.

Kur tinka Icopal bituminės čerpės?

Be to, „Icopal Plano” savaime prilimpanti bitumo technologija užtikrina vientisą stogo dangą, kuri veiksmingai apsaugo nuo bet kokio vandens pratekėjimo ir užtikrina, kad visas stogo paviršius būtų visiškai apsaugotas. Čerpės taip pat lengvai montuojamos, todėl jos yra idealus pasirinkimas tiek naujos statybos projektams, tiek stogo remonto darbams.

Kokioms stogo konstrukcijoms tinka Icopal?

Be to, dėl bituminių čerpių lankstumo ir universalumo jas galima lengvai pjaustyti ir formuoti, kad jos tiktų prie įvairių stogo konstrukcijų, įskaitant sudėtingos konstrukcijos, skirtingų nuolydžių ir unikalių elementų, pavyzdžiui, palėpės langų, bokštelių ir karnizų. Todėl „Icopal Plano” yra universalus ir praktiškas pasirinkimas įvairioms stogo konstrukcijoms. Apskritai „Icopal Plano” yra puikus pasirinkimas visiems, ieškantiems aukštos kokybės, patvarių ir universalių bituminių čerpių, užtikrinančių puikią apsaugą ir lengvą montavimą.

Kokia kaina Icopal čerpių?

Kaina svyruoja nuo 11 EUR iki 18 EUR (priklausomai nuo spalvos ir t.t.)

Koks turi būti stogo nuolydis Icopal čerpėms?

Minimalus stogo nuolydis turi būti nuo 11 laipsnių