Categories
Šlaitiniai stogai

Priedai stogui

Priedai stogui, VILPE vėdinimo elementai, Sandarinimo juostos NICOBAND, Statybinė plėvelė

Stogo įrengimas sudėtingas ir daug pastangų reikalaujantis procesas. Be to, kad būtina išsirinkti tinkamas medžiagas, kokybiškai jas sumontuoti, labai svarbu nepamiršti ir priedų stogui. Be jų gali ne tik susidaryti nemažai problemų, bet ir gali būti visai neįmanoma eksploatuoti naujai įrengto stogo. Jums bus reikalingi šie priedai: statybinės plėvelės, VILPE vėdinimo elementai, lietaus nuvedimo sistemos, sniego užtvaros, apsauginės tvorelės, sandarinimo juostos NICOBAND, stoglangiai ir liukai, kaminai.

Statybinė plėvelė, stogo konstrukcijoje reikalinga tam, kad apsaugotų šiluminės izoliacijos sluoksnį nuo galimos drėgmės. Šis priedas svarbus, norint išsaugoti kuo daugiau šilumos patalpose. Statybinės plėvelės, naudojamos šlaitiniams stogams ir yra skiriamos į garo izoliacinę, difuzinę bei antikondensacinę plėveles.

VILPE vėdinimo elementai yra rinkos lyderiai, galintys pasiūlyti paprastu montavimu pasižyminčias vėdinimo sistemas. Pilnai sukomplektuotos ventiliacinių kanalų bei ventiliatorių sistemos montuojamos išdėstant išėjimus per stogą, todėl maksimaliai sumažinami triukšmas, drėgmė ir kvapas.

Lietaus nuvedimo sistemos gali būti pagamintos iš metalo arba plastiko, tai ypač svarbi dalis šlaitiniame stoge. Tiek plastikinės, tiek metalinės lietaus nuvedimo sistemos pasižymi tam tikromis teigiamomis savybėmis, tačiau verta prisiminti, kad svarbiausia sistemą tinkamai sumontuoti – tada krituliai visada pateks ten, kur turi patekti!

Sniego užtvaros bei apsauginės tvorelės yra tie priedai stogui, kurie yra būtini norint užtikrinti ne tik ilgą konstrukcijų tarnavimo laiką, bet ir saugumą. Užtvaros ir tvorelės parenkamos pagal stogo nuolydį.

Sandarinimo juostos NICOBAND – siūlome būtent šio gamintojo sandarinimo juostas, dėl visame pasaulyje vertinamų savybių. Jos naudojamos sandarinti įvairius pažeidimus, stiprinti sujungiamųjų sandūrų izoliaciją. NICOBAND juostos yra atsparios UV spinduliams bei drėgmei, jos ypač tvirtos, jas paprasta naudoti.

Stoglangiai ir liukai gali atlikti keletą funkcijų – tai gali būti avarinis išėjimas, šviesos šaltinis palėpėje, taip pat, atlikti ventiliacinę funkciją.  Bet kuriuo atveju pasirinktas stoglangis ar liukas neturėtų gadinti estetinio vaizdo. Siūlome rinktis gamintojo VELUX produkciją.

Kaminai įrengiami namuose, kur naudojamos skirtingos šildymo sistemos – katilai, židiniai, krosnys. Labai svarbu tinkamai išsirinkti kaminą, nes nuo jo priklauso namų saugumas. Mes siūlome NIKO UNI kaminų sistemas.